14 Eylül 2013 #2011550

Groupama 45 Gün Bekletti Hasarı Ödemeyi Red Etti!

30. 07. 2013 tarihinde bulunduğum beyanıma göre ,aracım belediyenin yol çalışması yaptığı çukura düştü. İlk başta bir problem olduğunu düşünmedim, aynı gün problemi ön düzen servisinde tespit ettirip, ertesi gün Groupama'nın anlaşmalı olduğu Auto King Adana servisine götürdüm. 2 kere aracımı burada incelediler. Çukuru görmek istediler.


Belediye yol çalışmasını tamamladığı için çukuru göremediler. Bunun üzerine eksper atadılar. Eksper aracı ve olay yerini gördü. Bu da yetmedi Groupama bilirkişi atadı. Bu kişi de aracı ve olay yerini gördü. Bu haliyle aracı kullanırken hasar büyüdü, yolda kaldım. Özel servis tamir etti. Faturayı gönderin gerekeni yapacağız dediler. 2 hafta bekledim red geldi.

Muhammed 278 Okunma

Cevaplar

 • Muhammed04 Aralık 2013

  Groupama Sigorta yetkilisinin telefonla bilgilendirmesi beni dinleyip dinleyip, en sonunda itiraz ettigim aynı mantıksız cevabı tekrar etmesi oldu. Konuyu sigorta tahkim komisyonuna ilettim. Şu an çalışılıyor. Umarım ordan bir sonuç alırım ve sonrasında da inşallah yolum hiçbir zaman Groupama ile kesişmez.

 • Groupama Temsilcisi19 Eylül 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Muhammed18 Eylül 2013

  Groupama firmasının çalıştıgı teknik kişilerin aslında teknik yaklaşımdan çok uzak olması büyük bir problemdi. Bunun yanında faturanın aslını gönderin gerekeni yapacağız dedikten sonra ödemeyi reddetmeleri ise ne kadar güven veren (!) bir firma oldugunun göstergesi.

 • Groupama Temsilcisi16 Eylül 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön