26 Ağustos 2013

Groupama Yolda Yardım Etmedi!

Sigortam. net aracılığı ile Groupama 'dan kaza ve arızayı da içeren yol yardım paketini de içeren trafik sigortası aldım. Karaburun Mordoğan arasında tam bir mahrumiyet bölgesinde aracım bozuldu ve 6 saat sıcak altında bekletildikten sonra, bana yol yardımını para ile göndereceklerini ilettiler. 400 TL çekici parası vererek başka bir firmadan yol yardımı aldım.

Söyledikleri veya sitelerindeki hiçbir bilginin doğruluğu yoktur. Avukatım gerekli işlemleri pazartesi başlatacaktır. Mağduriyetimin giderilmesini istemiyorum.

İbrahim 298 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim 28 Ağustos 2013

    Kendime groupama şirketi bünyesindeki çok nazik bir bayan tarafından şikayetim ile ilgili bilgilendirme şu şekilde yapıldı. Meğer biz sigorta yaptırırken karşımızdaki sigorta satıcısına her türlü detayı onlar bize anlatmasa bile sormak zorunda imişiz. Yani bana satılan yol yardımı sadece kaza anında geçerli imiş. Arıza durumunda herhangi bir yaptırımı yokmuş söylediklerine göre. Bende karşıdaki bayana ozaman eksik bilgilendirme yapılmış tarafıma dedim. Şimdi düşününki bir ürün satıyorsunuz ama ürün şunları bunları yapma kapasitesi var veya yok diye müşterisine bilgi vermiyorsunuz. İşte Türkiyedeki kurumsal firmaların durumu.

  • Groupama Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Groupama Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön