13 Nisan 2016

Groupama Yetersiz Eksper İşlemi.

Aracım Opel Meriva b kasa bir araçtır. 2015 senesinin son aylarında sol arka tekerlekten başka bir aracın vurması sonucu hasar aldı. Kaskonun kurtarıcı ile Bursa yetkili servisi Nescar gönderildi. Hasar dosyası açılarak ön servis tarafından on eksper yapıldı.

Tespit edilen hasara da sol arka jant yamuk pöryo hasarlı ve arka taşıyıcı dingil yamuk olduğu, dingilin değişmesi gerektiği tespiti yapıldı. Fakat Gruopama kasko eksperi bu parçaya değişim onaylamayarak tamir vermiş olup servis dışında ikinci bir firmada dingil tamiri yapılarak Nescar tarafından olmuştur diye teslim edildi.

Geçen hafta yolda ailem ile yolculuk yaparken hasarla olan sol taraftan dingil koparak araç sürüklenmiş ve zar zor da olsa canımızdan olmadan durduk. Şu anda aracım serviste ve aracında 10000 TL hasar var ve yaşadığımız trajedi çabası.

İbrahim 1.384 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Groupama Temsilcisi13 Nisan 2016

    Müşterimizin sitenizde yer alan şirketimizle ilgili talebi değerlendirilecek olup, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön