21 Kasım 2014

Groupama Sigortanın Müşteri Anlayışı Sıfır.

19.11.2014 tarihinde Groupama Sigorta şirketini arayarak evimin banyo kısmında bulunan tesisat arızası ile ilgili mağduriyetimi bildirdim sonra sigorta bana bir tesisatçı gönderdi tesisatçı gelerek daha su borusunun nereden geçtiğini bilmeden fayansları kıracağını söyledi.

Bende siz daha borunun yerini bilmiyorsunuz arızayı nasıl tespit edeceksiniz, elinizde hiçbir tespit cihazı yok hemen banyoyu kıracağınızı söylüyorsunuz, bende kabul etmedim, cihazla gelin dedim.

Nokta tespit edin öyle kırın dedim sonra bana 21.11.2014 günü tespit için cihazla geleceklerini söylediler, sonra 21.11.2014 günü tesisatçıyı defalarca aramama rağmen bir türlü gelmedi, mağduriyetimle ilgili sigorta hiçbir takip yapmadı.

Abdullah 815 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Groupama Temsilcisi22 Kasım 2014

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön