14 Mart 2014

Groupama Sigorta Personeli Yanlış İşlem Yapıyor

Groupama Sigorta'ya arabamız sigortalı. Arabamızı yeni sattığımız için kaskoyu dondurduk. Bir gün sonra (Groupama) Sigortam.net'ten arıyorlar araba almışsınız, kaskonuzu başlatalım diyorlar. Ya ne arabası bir günde arabamı alınır. Orada çalışan insanlar ne iş yapıyor, neye göre yapıyor.

Neyse; biz arama falan almadık. dedik ve kapattık telefonu. Sonra sigorta bize arabanız hasarlı diye Zeyyilname gönderdi. Sonra telefon açtık ne hasarı, kaza yapmadık biz dedik. Oradaki telefona çeşitli çıkan kişiler, birbirinden haberi yok. Hasarlı diye zeyyilname gönderdi. Sonra telefonda konuştuk, bayan bu standart bir yazı. Herkese böyle gönderiyoruz sorun yok, dendi.

Erhan 240 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi17 Mart 2014

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön