17 Şubat 2014

Groupama Sebepsiz Yere Sigorta Şartlarına İstisna Ekliyor.

Başımın sol tarafında uyuşma şikayetiyle hastaneye gittim. Şikayeti belirtirken “Eskiden (sigorta başlangıcı öncesi) ayak damarımda ağrı olduğunu ve damar sistemiyle alakalı bir problem şüphesi taşıdığımdan ötürü baştaki uyuşma şikayetimle bağlantılı olup-olmadığını sordum. Tetkikleri yaptırmak istediğimde “sigorta tarihinden önce olduğu!” gerekçesiyle Groupama ücretleri karşılamadı!

Yapılan tetkikler sonucu şikayetimin sebebinin öncesindeki durumla bağlantılı olmadığı, iş stresine bağlı olarak sonradan yaşandığı anlaşıldı. Ama groupama haksız yere “Baş ağrısı ve komplikasyonları" istisnasını poliçeme ekledi. Mail ile tetkik sonuçlarını göndermeme rağmen hiçbir geri dönüş yapılmadı!!

Alişan 273 Okunma

Cevaplar

 • Alişan 25 Şubat 2014

  Değişen bir şey olmadı ve aynı şekilde dönüş yapıldı.Kendilerine sigorta süresinden önce gerçekleşen ve sona eren "damarsal" şikayetim ile şimdilerde yaşadığım ve devam eden uyuşma probleminin alakasız olduğunu ve verilen kararın HAKSIZ olduğunu tekrar ifade ettim. Birbiri ile bağlantılı olup-olmadığından şüphelendiğim bir durumu sırf şüphe gereği hekime sordum diye bağlantılı kabul etmek ve tetkikleri karşılamamak , üstüne üstlük kapsam dışı bırakmak nasıl bir davranıştır anlayabilmiş değilim! İtirazım üzerine tekrar inceleyeceklerini söylediler. Dönüşlerini bekliyorum fakat gerçekten inceleneceğini düşünmüyorum.. Gereken yapılmadığı taktirde hakkımı yargı önünde arayacağım.

 • Groupama Temsilcisi24 Şubat 2014

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Alişan 19 Şubat 2014

  Telefonla ulaşıldı ve problemin incelenebilmesi için vatandaşlık no istendi. Kendilerinden dönüş bekliyorum...

 • Groupama Temsilcisi18 Şubat 2014

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön