29 Temmuz 2015

Groupama Özhan Sigorta Acentesi Yanılttı!

Fatih Hırka-ı Şerif mahallesindeki Özhan Sigorta Acente M** Ö***'a 7 Temmuz'da seyahat sağlık sigortası yaptırmıştım. Erasmus' la yurt dışına gideceğimi bu yüzden de öğrenci sigortasını 6 aylık yaptıracağımı söylemiştim.

Kendiside 6 aylık sigorta olmadığını ancak 1 yıllık yapabileceğini söyleyip bana normal yurt dışı sağlık seyahat sigortası yapmıştınız. Benden de 70 Euro aldı. Daha bugün arkadaşım 50 euro fiyatına AXA Sigorta'dan öğrenci seyahat sağlık sigortasını yaptırdı. Resmen beni kandırıldım.

Aynı sigortayı şimdi yeniden yaptırmam gerekiyor. Ya da konu hakkında herhangi bir bilgisi yoksa hiç bulaşmasaydı. Neden benim bilgisizliğimden ve iyi niyetimden faydalanmaya çalışılıyor?

Gözde 830 Okunma

Cevaplar

  • Gözde'nin Teşekkür Mesajı01 Ağustos 2015

    Groupama sigortacılık hakkında yaptığım şikayetime yanıt aldım. Zararımı karşıladılar. Size teşekkür ederim.

  • Groupama Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Groupama Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön