06 Kasım 2013

Groupama Orijinal Parça Kullanmıyor!

06 HA .... aracıma yaptırmış olduğum ful kaskom var. 63094552/2013 Aracın eski kayıtlarında sel pert olduğu için orijinal parça kullanılamayacağını söylediler. Benim aracım sel perti değişen tek parça kaporta aksamı yok. 2 yıldır kaskolu aracım maddi hasarlı kazaya karışınca öğreniyorum orijinal parça kullanılmayacağını.

Neden kasko yaptınız ve 2. yıl yenilediniz? Eksik prim tutarı mı yatırdım? Madem öyle kasko yapmasaydınız ya da kaskonun gereğini yapsaydınız. Tüketici Mahkemelerinde hakkımı sonuna kadar arayacağım, kanuni haklarımı sonuna kadar arayacağım. Groupama'nın gönderdiği eksper de aracın kaporta aksamının orijinal olduğunu gördüğü halde izah edemedi.

Bekircan 335 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi14 Kasım 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

  • Bekircan07 Kasım 2013

    Firmaya anlatamadığım için şikayetvar.com' yazdım zaten. Aracın kasko bedeli normal olarak hesaplanıp tahsil ediliyor ama parça değişiminde muadil uygulaması ne kadar mantıklı sizce. Aracın pert kaydında ağır hasar olduğunu söyleyen eksperiniz serviste aracı görünce tüm parçaların orjinal olduğunu gördüğü halde bu uygulamaya maruz kalmam gerçekten üzücü. Firmanıza yönlendirdiğim 6 arkadaşım dahil güven sorunu yaşıyoruz. Aracın teslim ediliş şekline göre yasal haklarımı kullanmayı ve herkesle paylaşmayı düşünüyorum. Groupama bizim hayal ettiğimiz gibi çıkmadı maalesef.

  • Groupama Temsilcisi07 Kasım 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön