15 Şubat 2013

Groupama Ödeme Yapmadı!

4 yıldır groupama dan iki farklı aracıma kasko yaptırıyorum ve hasarsızlık indirimi alıyorum. Bir defa olsun herhangi bir şekilde bir kaza ya da hasar gösterip hizmet istemedim groupama dan. Groupama nın kasko ödemelerinde sıkıntı yaşattığını duymaya başlamıştım bi kaç sigortacıdan. inanmamıştım.

Şimdi tam kaskomu yeniletmeme yakın aracımda ufak çaplı bir hasar oluştu. Şimdi groupama kasko bana aracımda hasar gören iki parçanın daha önce tamir görmüş olması nedeniyle onları karşılamayacağını bildirdi.Büyük kaza yapsaydım ve atıyorum aracın motoru tamir görmüş olsaydı onu da mı ödemeyecektiniz.

Cem 269 Okunma

Cevaplar

 • Cem 23 Şubat 2013

  4 yıldır groupama dan iki farklı aracıma kasko yaptırıyorum ve hasarsızlık indirimi alıyorum. Şimdi tam kaskomu yeniletmeme yakın aracımda ufak çaplı bir hasar oluştu. kasko bana aracımda hasar gören iki parçanın daha önce tamir görmüş olması nedeniyle onları karşılamayacağını bildirdi. Büyük kaza yapsaydım ve aracın motoru tamir görmüş olsaydı onu da mı ödemeyecektiniz SONUÇ: Groupoma, bir ay beni oyaladı. sonuç değişmedi. bu firmaya asla bir daha güvenip ondan kasko ya da sigorta yaptırmam. Ailemde benim aracılığımla bu firmadan yaptırılan kaskoları da asla bir daha groupomadan yenilettirmeyeceğim. parçalarınız da hizmetiniz de sizin olsun.

 • Cem 23 Şubat 2013

  SONUÇ: Aracımı bugün teslim alıyorum. Groupoma Kasko,bir ay beni oyaladı. işte müşteri hizmetleri aradı ilgileneceğiz, siz yeni beyanda bulunun vs gibi şeylerle... Ama sonuç değişmedi. 4 yıllık hasarsızlık indirimiyle kasko yaptırdığım bu firmaya asla bir daha güvenip ondan kasko ya da sigorta yaptırmam. Ailemde benim aracılığımla bu firmadan yaptırılan (2008 jettaya ve 2009 kia cerato ya) kaskoları da asla bir daha groupomadan yenilettirmeyeceğim. Bir aydır aracım serviste ve bana 5 günlüğüne tahsis ettikleri kiralık aracı da süresi dolmadan çok önce iade ettim. parçalarınız da hizmetiniz de sizin olsun. ben 1 siz 5 kaybettiniz.

 • Groupama Temsilcisi18 Şubat 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

 • Groupama Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön