29 Ocak 2014

Groupama Kaza Tutanağı Üzerinde Oynama Yapıldı.

26/07/2013 tarihinde yaşamış olduğum kaza sonrası tutulan tutanak üzerinde karşı tarafın yapmış olduğu değişiklik ve usulsüz yapılan ekspertiz sonucu kabahatli ve mağdur olan taraf ben oldum. Kasko firmama, tahkime ve ekspertizi yapan şahısla yaptığım görüşmelerden netice alamadım. Yıllardır süregelen hasarsızlık indirimi hakkımı bu olay sonrası kaybettim ve sigorta primim bu haksızlık sonrası kusurlu taraf ben gösterildiğim için bir hayli yükseldi. Groupama Sigorta eksperlerinin servislerle anlaşarak bu tip haksızlıklar yaptığını daha önceleri duyuyordum, ancak başıma geldiğinde ne kadar gerçek olduğunu gördüm. Gereğini araştırmanız ve mağduriyetimin giderilmesini sağlamanızı rica ediyorum.

Hakkı 519 Okunma

Cevaplar

 • Hakkı 04 Şubat 2014

  groupama'dan gelen telefon çağrısında bana verilen bilgi yalnızca evrakların komisyona gittiğidir. mağduriyetim henüz çözüme kavuşmuş değildir.

 • Groupama Temsilcisi03 Şubat 2014

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Hakkı 03 Şubat 2014

  konu ile groupama hiç bir şekilde alakadar olmamış olup genel merkezlerine şahsen gittiğimde "biz, eksper neyi uygun gösterirse onu öderiz; tahkime git" dedi.tahkime gittiğimde ise "sigorta ödemede problem varsa ilgileniriz" dedi. groupama gönderdiğim dilekçeye istinaden bir cevap e-maili gönderdi.o e-mailde de belirttiği üzere 2 aracın da kaydına ulaşamamışlar.bir sigorta firması sigortalamış olduğu ve hiç ikilemeden haksız yere kaza ödemesi yaptığı bir aracın kayıtlarına nasıl ulaşamaz aklım ermiyor.

 • Groupama Temsilcisi30 Ocak 2014

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön