14 Mart

Groupama Kaza Sonucu Hem Kaporta Hem De Ön Cam Hasar Gördü!

Ben engelli bir bireyim. Bir kaza sonucu hem kaporta hem de ön cam hasar gördü ama Groupama bunu iki hasar saydı. Ben arka camı da patlatınca Groupama beni yasal poliçedeki yazan koşula dayanarak poliçemi 26.12.2017 tarihinde feshetmiş. Ama ben 11.03.2018 tarihinde tekerim patladığı zaman yol yardımı istediğim zaman öğrendim. Müşteri hizmetleri sizin poliçeniz iptal olmuştur, acentede ben pazartesi gününden önce durumu çözemem bir bilgim yok dedi. Ben oluşacak tüm risklere açık 3 ay araba sürmüşüm. Ben engelim ve patlayan tekerim ile bir başıma yolda kaldım. Normalde reklam için 50 kere arayan, mesaj çeken Groupama bir kere bile olsun beni bilgilendirmedi. Engelli birey olduğumda poliçede belli. Konuşmuş olduğun acente, müşteri hizmetleri ve bölge müdürlükleri tüm konuşmalar kayıtlı olarak var. Gönderebilirim.

Onur 430 Okunma

Cevaplar

  • Onur 14 Mart

    Sayın Groupama, sizden en kısa sürede cevap bekliyorum. Yapılan su götürmez bir hata, bir sigorta şirketi olarak riskleri ortadan kaldırmak için varolmak zorunda iken aksine bana çok büyük bir risk yaşattınız. Siz ya da Çalışma ortaklarınız bir bütünsünüz. Paramı 12.03.2018 tarihinde geri aldığım bu fesih durumundan haberimin olmadığın da bir ispatıdır. Bu konuyu engelli derneklerine de taşıyacağım.

  • Groupama Temsilcisi14 Mart

    Müşterimizin sitenizde yer alan şirketimizle ilgili talebi değerlendirilecek olup, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön