03 Ocak 2014

Groupama Hizmet Vermeyi Red Ediyor!

Groupama sigortadan aracıma trafik kaskosu hizmeti satın aldım. Satın aldığım poliçemde mini hasar hizmetleri için yetkili adres Auto King olarak belirtilmesine rağmen, bugün 03,01,2014 tarihinde mini hasar başvurusu için gittiğim Auto King 'de; Groupama ile anlaşmalarının sigorta şirketi tarafından bitirildiği ve bana hizmet veremeyecekleri yanıtını aldım. Bunun üzerine şirketin çağrı merkeziyle yaşadığım mağduriyeti anlattım. Satın almış olduğum poliçede bana taahhüt edilen hizmet için adresin Auto King olduğunu ve hali hazırda poliçemin geçerli olduğunu hatırlatarak bana hizmet vermelerini talep ettim. Maalesef olumlu bir cevap alamadım.

İsmail 711 Okunma

Cevaplar

  • İsmail'in Teşekkür Mesajı06 Ocak 2014

    Şikayetvar.com sayesinde inanılmaz hızlı bir şekilde söz konusu firma tarafından geri arandım. Hatta bu akşam tekrar bir geir arama sağlandı fakat üzülerek söyleyebilirim ki benim şikayete konu olan sorunuma bir cevap verilmemiş olup aksine beni adını hiç zikretmediğim sigorta şirketinin yeni servis sağlayıcısına şikayetçiymişim gibi lanse edip kendilerini aradan çıkartıp sanki şikayet edilen servis sağlayıcısı gibi gösterilmeye çalışıldı. Teşekkürler şikayetvar.com teşekkürler RS den genel müdür yardımcısı Umut Bey.

  • Groupama Temsilcisi03 Ocak 2014

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön