13 Şubat 2013

Groupama Hizmet Kalitesi Sıfır!

KİA Bayraktarlar servisine önce telefon ettim, anlaşmalı olduklarını teyid alıp, aracı bıraktım.
Akşam beni aradılar ve Groupama'in tek taraflı anlaşmayı fesih ettiğini söylediler. Groupama'yı aradım, onlar da uzun süre ne yapacaklarını bilmedikleri için hatta beklettiler, sonunda fesihin bir sebebi olduğu gibi beni ilgilendirmeyen şeylerden bahsettiler.

Akabinde ücretsiz olarak aracımı "anlaşmalı" bir servise çekeceklerini belirttiler. Sabah ise ağız değiştirip, aracı avcılara getirin diye tutturdular, biz taşımayız dediler. Avrupa da ki tek anlaşmalı servis Avcılar daymış.Bir sigortanın kalitesi bir hasar olduğunda belli olur, sağlık sigortamı iptal ettirdim, kasko sırada.

Ozan 259 Okunma

Cevaplar

 • Ozan16 Şubat 2013

  Groupama dan aradılar ve servis ile anlaşmanın yenilendigini ve hasar islemlerimi ücretsiz olarak yapacaklarını belirttiler. Bayraktar otomotiv hasar bölümüne ve Groupama müşteri ilişkileri departmanina teşekkürlerimi borç bilirim

 • Groupama Temsilcisi15 Şubat 2013

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

 • Ozan14 Şubat 2013

  Arayip, durumu sorguladilar. Servisin anlaşması 5 şubat itibari ile fes edilmiş. Bildirim de sorun yaşanmış. Fakat attıkları mail ve postalar "servisin adres değişikliği" nedeniyle servise ulaşmamış. Bayraktar otomotiv 2.5 senedir aynı yerinde ve tabiki mail adresleri hiç değişmedi. Kendilerini rezil ettiler. Ya bildirmeyi unuttular ya da kuyuya taş atar gibi servis bu durumdan haberdar diye kontrol etmediler. Sonuçta oraya giden müşterileri mağdur oldu. Avrupa yakasında sadece avcılar da anlaşmalı servisleri var, diğerleri bir takım tamirhaneler ve hangi tamirhanenin ne yapabildiğini bilmiyorlar. Bana telefonda dedikleri maslakta bir servis var ama hangi model arabayı ne kadar yapabilir bilmiyoruz, arayın öğrenin. Adam kia servisi mi? mekaniker mi, kaportacı mı kimsenin haberi yok:) Kasko yaptıracaklar iki kere düşünsün.

 • Groupama Temsilcisi13 Şubat 2013

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön