09 Nisan 2013

Groupama Hatalı İşlem Yapıldı!

Başak Groupama sigorta'nın anlaşmalı servisinde mini onarım, yaptırdım ve teslim aldım. Sigortamı yenileyeceğim de kaskomun bozulduğunu öğrendim. Servisi, arayarak sordum bana mini onarım değil kaza dosyası açmışlar. Sigortayı arayarak(defalarca)bildirdim. Servise ödedikleri parayı benim sigortaya ödememi aksi taktirde hasarsızlık indirimin iade edilmeyeceğini söylediler. (kaybım 2yıl+%30 indirim) aracımı konuşup teslim ettiğim yetkili kişi hatayı kabul etmesine rağmen sigorta şirketi bu kişiyle ısrarla iletişime geçmemiştir ve hatayı bana fatura etmek istemektedir. Şirket politikanız bunu mu gerektiriyor.

Şevket 200 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön