13 Şubat 2014

Groupama Hasarı Karşılamadı.

Aracımın kaskosunu Groupama sigortaya yaptırdım. Küçük bir kazada bile ödeme yapmamak için baştan beri sorun çıkardılar ve ödeme yapmadılar. Olayın olduğu saatte aracın yanında olmadığımı ve derste olduğumu dahi ispatlayabileceğimi dile getirmeme rağmen baştan yanlı bir düşünce ile yaklaştılar. Ayrıca elimden feragat yazısı istediler. Biz aracımızı kaskolu diye güvenerek biniyoruz ama Groupama sigortanın yapmış olduğu ayıp küçük bir hasarda bile olurken büyük hasarlarda ne olur bilmiyorum.

Mehmet 543 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet11 Mart 2014

  Sayın yetkili defalarca aramama rağmen halen bana nihai karar raporunu göndermediniz. Sözde hemen aynı gün gönderecektiniz ama yok. Telefonla görüştüm yine ilettim durumu ama yine göndermediniz. Göndersenizde tarafınıza gerekli mahkeme sürecini başlatsam artık diyorum. Bu kadar boşvermiş bir sigorta şirketi ile çalıştığıma bin pişman ettiniz.

 • Mehmet18 Şubat 2014

  Geri dönüş sonunda yapıldı ama çözüme yönelik değil. Müşteriyi savunan değil firmayı savunan bir anlayışa sahip . O yüzden groupama ile iyi niyet doğrultusunda anlaşmak zor.

 • Groupama Temsilcisi18 Şubat 2014

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Teşekkürler...

 • Mehmet16 Şubat 2014

  Tarafıma dönüş yapılacak yazmalarına rağmen bir dönüş olmadı. Bir daha groupama yı ne kendim ne de çevrem için tavsiye etmem. Gördüğüm en berbat firma.

 • Mehmet14 Şubat 2014

  Tarafıma Herhangi bir dönüş yapılmadı.

 • Groupama Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

 • Mehmet13 Şubat 2014

  Ben gerekli bütün durumu anlatan bir yazı ile karara itiraz yazısını Groupama sigorta müdürlüğünün mailine gönderdim. Ekli şekilde durumu izah ettim. Umarım yetkililer gerekli hassasiyeti göstererek tarafıma olumlu dönüş yaparlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön