22 Mart 2013

Groupama Hasar Ödemeleri!

10.01.2013 tarihinde evde oluşan tesisat problemi için sigorta şirketine başvurdum tam hasar sigortam mevcut işlemler evraklar tamam landı yaklaşık 2 aydır dosyam değerlendirmede bir türlü değerlenip paramı alamıyorum bu işler ne kadar sürer sizce bu yıl paramı alabilir miyim bu ay sonu sigortam bitiyor bir daha bu şirketle çalışmam o yüzden yoksa paramı alamaz mıyım.

Cengiz 89 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön