10 Mayıs 2013

Groupama Geçmişe Dönük Faturalarımı Yollamıyor!

Bi işçimle iş kazaları sebebiyle mahkemelik oldum. mahkemeye hastane faturalarını sunmam gerekiyor. aracı şirketten fatura talebinde bulundum. Groupama göndermiyor siz genel müdürlüğe gidip isteyin dedi. genel müdürlüğe gittiğimde güvenlikten başka kimseyle muhatap olamadım. sadece bir mail adresi verildi.

Bu adrese durumu anlatan bir mail atmamla gerekli faturaları yollayacaklarını söylediler. mail attım. ve mail attığım kişi müşteri hizmetleriyle görüşmem gerektiğini kendisinin yardımcı olamayacağını söyledi. müşteri hizmetlerini aradım. ancak dava dosyasıyla sigortaya mail atarsam faturaların araştırılacağını söylediler. bu kadar zor mu faturaları çıkarmak. bu nasıl bir müşteri anlayışı!

Büşra 73 Okunma

Cevaplar

  • Büşra14 Mayıs 2013

    çalışanıma sigortayı yaptıran benim gelmiş bana faturayı size veremeyiz diyorlar.sigortayı yaptırdığım adam bana devlet hastanesinde tedavimi yaptırdılar diyor.adam gelip sizden hastane fauralarını istemez heralde.ama mahkeme kararıyla alıcam o faturaları!

  • Groupama Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön