18 Ocak 2016
Yorum Yap
#4682229

Groupama Emeklilik Bir Türlü Çıkamadığımız BES!

Eşim için annesinin yaptırmış olduğu Bireysel Emeklilik fonunda maddi zorunluluklardan dolayı ayrılmak zorunda kaldık. Bildirimi 6 Ocak'ta yaptığımız halde hala daha hakkımız olan birikimimizi tarafımıza transfer etmediler. Kendilerinde bir problemin olmadığını devletin katkı payını ödemediğini bildirerek güya bizleri oyalamaktadırlar.


Kendim Garanti'den bireysel emekliliğimi eşimden sonra bozdurduğum halde Cuma günü hesabıma transfer etmişlerdi. Groupama'yı müşterilerine karşı bu vurdumduymaz tavrından dolayı kınıyorum!


Eşim E*** D. için 06/01/2015 tarihinde iptal için başvurarak talep ettiğimiz birikimimizin tarafımıza bugün ödenmesini talep eder saygılarımı sunarım.

Yusuf 901 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Emeklilik Temsilcisi25 Ocak 2016

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz

  • Groupama Emeklilik Temsilcisi19 Ocak 2016

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları