21 Şubat 2013

Groupama Emeklilik Sorunum İçin Dönüş Yapmıyor!

Bir mail attım 5 6 gün oldu. Hiç bir cevap gelmedi. 2 gündürde 1 saatten fazla telefon görüşmesi yaptım hiç bir sonuç alamadım. Ankara bölge müdürlüğünü, İstanbul bölge müdürlüğünü, müşteri hizmetlerini defalarca aradım.

Bilgilerinizi alıyım diyorlar veriyorum. Bir dakika bekleyin diyorlar. Geriye dönüp cevap vermiyorlar. Sadece müzik çalıyor tekrar aradığımda yine aynı şeyi yapıyorlar. Ankara İstanbul a bağlıyor. İstanbul müşteri hizmetlerine bağlıyor.

Siz geri dönün diyorum. Bizim dönmemiz yasak diyorlar. 3 ay önce dönmüşlerdi yasak olmadığını biliyorum. Üstelik müşteri hizmetlerindeki bir bayan kaba davrandı.Bu sorunu defalarca yaşadım. Emekli olana kadarki güleryüz hizmet toz oldu uçtu.

Sati 179 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Emeklilik Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz

  • Groupama Emeklilik Temsilcisi21 Şubat 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön