Groupama Emeklilik Gerçek Dışı Bilgilerle Geciktirme!

Melike C. |

Daha önceki şikayetimden sonra müşteri temsilcisi beni aradı, acil işlemler öncelikli dedikleri halde, 20 iş gününe kadar hakları olduğunu söyledi. Bana işleminiz ayın 20'sinde başlatıldı dedikleri halde telefonda 26'sında başlatıldı, müracaatınız ayın 20'sinde ay sonunda devlet katkı payı vermiyor o yüzden işleminize geç başlandı denildi.

Acil işlemle normal işlemin farkı ne peki neden aciliyeti dikkate almıyorsunuz dediğimde bizim 20 iş günü hakkımız var denildi. Tüm telefon kayıtlarının dinlenmesini ve bu konuda yasal işlemlerin başlatılmasını mağduriyetimin acilen giderilmesini rica ediyorum.

Etiketler :

Bürokratik Zorluklar Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Melike C.
  04 Mart
  22:14

  her gün ilettiğim halde çözüm içerikli hiçbir davranışınız olmadı

 • 03 Mart
  14:50

  Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli Müşterilerimiz;

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz

 • 03 Mart
  14:47

  Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz;

  Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla