11 Nisan 2013

Groupama Aracın Değişmesi Gereken Parçası Onarım Yaptırılıyor!

Aracımla kaza yaptım, aracımın çelik jantı hasar gördü hasar gören jantı tamir ettirmek için 5 tane servise gösterdim bana bu jantın göbekten yamulduğunu tamirinin mümkün olmadığını ve tamir olsa bile sorun yaratacağını söylediler bende aracımı jantın değişim için Şahsuvaroğlu oto servisine götürdüm dosya açtılar 2 gün sonra bana dönüş yaptılar sigorta şirketinin parçayı otokin servisine tamir için gönderdiğini ve parçanın değişimi değilde onarım yapılacağını söylediler. Onarım kabul etmiyorum parçanın değişmesi gerekir biz bunun üzerinde canımızı taşıyoruz.

Halim 170 Okunma

Cevaplar

  • Groupama Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin talebi değerlendirilmiş olup;müşterimize telefon yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz.

  • Groupama Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin sitenizde yer alan Şirketimizle ilgili talebi kayıtlarımıza alınmıştır, konuyla ilgili olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz; Şirketimiz ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.groupama.com.tr internet sitemiz aracılığı ile ya da 0850 250 50 50 nolu telefondan bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön