26 Ağustos 2013

Groseri Gıda'dan Aldığım Kuruyemişler Taze Değil!

Farklı günlerde yaptığım alışverişlerde Groseri Gıda kuruyemiş reyonundan almış olduğum çerezlerin genelinin taze olmadığını gördüm. Bu sebepten dolayı artık Groseri'den alışveriş yaparken ikinci kez düşüneceğim. Hizmetlerinden memnunum ve daimi müşterisiyim fakat böyle devam ederse alışverişimi başka yerlerden yapacağım. Umarım bu sorunu çözersiniz.

Kerem 623 Okunma

Cevaplar

  • Groseri Gıda Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz durum ilgili bölüm ve üretici firmayla paylaşılarak, mağazalarımızda ürün kontrolleri hızla yapılarak üretici firmanın da ayrıca tarafınıza bilgilendirme yapılması sağlanıp, gerekli aksiyonlar alınmıştır. İlginize çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Groseri Gıda ve İht. Mad. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

  • Kerem 29 Ağustos 2013

    Tekrar aynı ürünü groseriden almadım ve almayıda düşünmüyorum.sorunu çözüp çözmediği hakkında bir bilgim yok

  • Groseri Gıda Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz durumu ilgili bölüm ve üretici firmayla paylaşıp kontrollerin hızla yapılarak, gerekli incelemeyi başlatmış bulunmaktayız. Siz müşterilerimizin bizi ve hizmetimizin daha iyi olmasını sahiplenmesi bizleri çok mutlu etmekte ve daha iyi olmamıza büyük katkı sağlamaktadır. Geri bildiriminiz için tekrar teşekkür eder, sizleri en kısa zamanda mağazalarımızda görmek isteriz. Saygılarımızla, Groseri Gıda ve İht. Mad. Tic. Ve San. Ltd. Şti.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön