Toplam çözüm sayısı
..
Gri Sigorta ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Necat'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Sigortalı Sigorta Acentesi Ve Gri Sigorta Müşteriyi Mağdur Ediyor

14331görüntüleme
Necat
Necat 12 Mayıs 00:34
Çözüldü Çözüldü
Necat'ın Teşekkür Mesajı
“Gri sigortaya ilgili yaklaşımından dolayı çok teşekkürler”

27 Nisan 2021 tarihinde bir araba satın aldım, aynı gün arabaya kasko yaptırdım. Satın almadan önce yaptırdığım ekspertiz raporlarında tüm parçaların orijinal ve sağlam olduğu belirtilmiştir. Kasko yaptırırken de acentenin benden istediği tüm fotoğrafları gönderdim. Ertesi gün araba park halindeyken üzerine sert bir cisim düşmesi sonucunda sunroof camı kırıldı. Ben acente ile görüştüm, ilgili şirket sigorta şirketiyle görüştüğünü ve kırılan camın kaskomdan karşılanacağını söyledi. Türkiye genelinde ilan edilen tam kapanma dolayısıyla servisler kapalı olduğu için 17 Mayıs 2021'den sonra yaptırabileceğimi belirttiler. 10 Mayıs 2021 tarihinde acente ile tekrar görüştüğümde, biz daha önce sigortanın bölge müdürlüğü ile görüştük ancak genel müdürlük hasarınızı karşılamıyor cevabı aldım. Gerekçe olarak da kasko yapılırken aracın tavandan fotoğrafının çekilmediğini söylediler. Ancak ben acentenin istediği tüm fotoğrafları gönderdim, bana tavanın da fotoğrafının gerekli olduğu öncesinde bildirilmeliydi. Sigorta şirketinin diğer red sebebi de kasko yaptırdıktan hemen sonra (ertesi gün) bu kazanın yaşanmış olması. Ancak ben iyi niyetimi göstererek kaza olur olmaz bildirdim, eğer kötü niyetli olsaydım tam kapanmadan dolayı servisler kapalı olacağı için olayı sonrasında da bildirebilirdim. Acenteden beni vaktinde bilgilendirmediği ve genel müdürlük ile görüşmeden bana olumlu yanıt verdiği için, Gri Sigorta'dan da bölge müdürü ile genel müdürlüğün birbirinden habersiz hareket etmesi sonucunda beni mağdur ettiği için şikayetçiyim.

Necat
Necat26 Mayıs 21:35

Gri Sigorta yetkilileri şikayetimi bildirdikten sonra hemen iletişime geçtiler, çok ilgili davrandılar ve sorunumu çözdüler. Teşekkürler Gri Sigorta.

Necat
Necat27 Mayıs 11:13

Gri sigortaya ilgili yaklaşımından dolayı çok teşekkürler

  • profile
1 Destekçi
  2 Yorum

2 Yorum

Gri
Gri17 Mayıs 09:33
 

Necat Bey merhabalar. Size bu mesajı gri Sigorta a. Ş. Olarak yollamaktayız. Pandemi ve buna bağlı olarak yaşadığımız tam kapanma süreci sebebiyle bazı gecikmeler yaşanmıştır. Dosyanız açılmış olup talebiniz üzerinde çalışılmaktadır. İlgi ve anlayışınız için çok teşekkür eder, güzel bir hafta geçirmenizi temenni ederiz.

Canip
Canip1 gün önce
 

Merhaba, gri kasko yaptırayım mi çok tereddüt içindeyim sizin görüşünüz nedir?

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile