Greyder Ayakkabı'ya Yakışmadı!

Erdem K. |

Greyder'den almış olduğumuz sandaletin bir müddet sonra ön tarafında açılma meydana geldi, aldığımız mağazaya götürüp değişim isteyerek fabrikaya gönderdik. Ürün geldiğinde mağaza tarafından arandım ve ürünümün geldiği söylendi, ürünün durumunu sorduğumda ise lakayıt bir şekilde ''gelince konuşuruz'' denilerek telefon suratıma kapatıldı. Mağazada ise müdüre durumu anlattığımda oda gayet ilgisiz ve çözüm üretmeyen yapısıyla, başından savarmışçasına tepki verdi. Yıllardır Greyder kullanıcısı olmama rağmen ilk defa bu kadar amatörce ve ticaret ahlakına uymayan bir şekilde karşılandım, değişim istediğim ürün onarılıp geliyor mağazada beni arayan kişi ve müdür hitap şeklini ve görevlerini bilmiyorlar.

Etiketler :

Dikiş ve Bağlantı Bayi Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Temmuz
  14:37

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır.Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada musterihizmetleri@greyder.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri

 • Erdem K.
  28 Ağustos
  02:44

  Yazılı, telefon ve sözlü şikayette bulunmamıza rağmen şikayetimizi dikkate almayan gayet ilgisiz ve müşteri memnuniyetini düşünmeyen, mağazacılık anlayışları sadece ürünü satmak olan ve sonrasında ne sattıkları ürünün ne de yapılan yanlışın farkına varabilecek donanıma sahip olamayan bir firma. Tek yaptıkları müşteriyi başlarından savarcasına kullandıkları hitap şekli... Kurumsal bir firma unvanını kesinlikle haketmeyen amatörce işler ortaya koyup sergileyen bir firma kesinlikle alışveriş yapmanızı tavsiye etmiyorum