07 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı'nın Zımbaları Pas İzi Bırakıyor!

"Mall Of İstanbul şubenizden haziran ayı sonunda aldığımız sandalet ilk kullanımda zımbalarından pas izi bıraktı. Şube aracılığıyla fabrikaya gönderildi. Uzun bir bekleyişin ardından zımbalar değişmiş olarak tarafımıza iletildi. Tekrar iki günlük kullanım sonunda aynı sorun devam etti. Ayakta zımbaların pas izi çıkıyor. İkinci defa gönderimizde tekrar zımbalar değiştirilip tarafımıza yollandı tabi ki uzun bekleyişin ardından ve gene aynı sorun devam ediyor.

Netice olarak yazın kullanmak için aldığımız sandaleti yaz bitti ve kullanamadık. Ayrıca sıfır yeni aldığınız bir ürün üretim hatası yüzünden iki kere fabrikaya gidiyor, bu kabullenilebilir bir durum değil. Mall Of İstanbul şubenizin mağaza müdürü de bu durumlara yakından şahit olmuş kendisininde bilgisine başvurulabilir. Firmadan verilen cevap küçük numara almışsınız pes ama bu iş daha bitmedi.

Serhat 300 Okunma

Cevaplar

 • Serhat 19 Ekim 2016

  07 Ekim 14.32 de ben sizi aradım günlerce bekledigim halde siz benim maileme cevap verme gereği duymadınız bunun üzerine ben sizi aradım. Ve müşteri temsilcisi küçük numara aldığımız için bu sorun olmuş üretim hatası değilmiş dedi. Şimdi soruyorum üretim hatası değil ise neden aldığımız ilk gün pas izleri yaptığın da niye ücretsiz aksesuar ları değiştirdiniz. Hadi bunu geçtim ürün geldi gene aynı problem bütün metal aksam ayakta pas yapıyor ikinciye tekrar değiştirdiniz. Ama aynı sorun devam. Şimdi soruyorum eğer üretim hatası değil ise neden iki kere değiştirdiniz ama genede sorun çözülemedi bunu bana açıklayın lütfen.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Sizlerle konu ile ilgili 07.10.2016 (14:32) tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

 • Serhat 10 Ekim 2016

  Öncelikle burada ki yazımdan sonra bana kimse bilgi vermedi. O sandaletleri cumartesi günü bir çocuğun eline verip taksim meydanında yaktırıcam ve bunu video ya çekip bütün sosyal medya da yayacağım. Bu sefer sizi her alanda karalamak artık benim asli görevim görüşürüz.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi07 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 07.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön