Greyder Ayakkabı'Da Renk Solması.

Yasin Ö. |

14.06.2016'da Konya novada Greyder mağazasından 200 TL verip mavi renkte bir ayakkabı aldım ama ürünü 3 ay kullanmadan rengi soldu daha sonra ürünü fabrikaya gönderdim ama "kullanımdan dolayı deformasyon oluşmuş" diyerek geri gönderdiler, telefon yoluyla müşteri. Hizmetlerini aradım onlarda fabrikanın verdiği karar dışında hiçbir şey yapamayız dediler. Ben genelde ayakkabılarımı Greyder'den alırım şu anda da giydiğim 3-4 tane ayakkabım var ben bu aldığım ayakkabıyı toplasanız 1 ay giymedim şu anda da kutuda duruyor giymiyorum bir ayakkabı 1 ayda deforme olur mu, neden Greyder gibi bir firma hatasını kabul etmiyor. Hatta ürünü alırken satış elemanı yanında bir de sprey sattı bu spreyi kullanırsanız derisini korur diye onu da aldım faturada mevcut ama durum ortada eğer Greyder bu durumu çözmezse bir daha Greyder'den alışveriş yapmam hakkımı da sonuna kadar ararım.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin Ö.
  13 Ekim
  13:59

  Bilgiyi siz aktarmadınız ben aradım ama nafile ürünü inceleyen arkadaşın ne kadar şeffaf bir inceleme yaptığı belli ama ben sizi mahkemeye vereceğim sizin gibi bir firmaya bu terbiyesizlik yakışmıyor biz parayı sokaktan toplamıyoruz ürününüz kesinlikle hatalı ama siz bunu ısrarla kabul etmiyorsunuz bir daha da greyder tek firma kalsa yinede sizden ürün almam .

 • 13 Ekim
  12:23

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 05.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Greyder Müşteri İlişkileri