05 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10633015

Greyder Ayakkabı'nın Sağ Yan Tarafında Açılma Oldu!

Kullanmakta olduğum ve garantisi devam eden Greyder ayakkabımın sağ yan tarafında açılma olduğu için garanti kapsamında ürünü iade ya da onarım talebi ile mağazaya bıraktım. Ancak Takip nosu:026799 olan Greyder ürünümü değerlendirme grubu ayakkabıyı iade almadığı gibi onarmadı ve saçma sapan bir şekilde kullanıcı hatası denilerek ürünü geri gönderdi. Kullanıcı hatası olmamasına rağmen yalan yanlış bir rapor tutularak iade talebim kabul görmedi. Ancak bu işin peşini bırakmayacağım. Ürünün parasında değil Greyder denilen insanları aptal yerine koyan bir firmanın buna sinirlendiğim için hakkımı hukuki boyutlarda da çekinmeden arayacağım. Kendi hatalarını size yansıtarak kulanım hatası diyorlar ve garantili diye aldığınız ayakkabı çöp oluyor.

Gökhan Gökhan 721 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan06 Temmuz 2018

    Kullanıcı hatasından kastınız nedir, haber verinde aynı hatayı tekrarlamayalım, ya da bence sattığınız ayakkabıların içine Kullanıcı Kılavuzu koyun da bir daha hata yapmayalım.

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi06 Temmuz 2018

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 06.07.2018 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler