21 Eylül 2013 #2025233

Greyder Ayakkabı'dan Aldığım Ayakkabı Kullanılmaz Halde!

2 ay önce Antalya Işıklar Greyder Ayakkabı'dan ayakkabı aldım. 2. aya gelmeden ayakkabının dikişlerinde patlama oldu, derisi renk değiştirdi. Ürün tamamen kullanılmaz duruma geldi. Ürünü götürdüm; böyle bir durumla zaman zaman karşılaştıklarını, bana hak verdiklerini ürünü fabrikaya göndereceklerini söylediler.


A**** hanım diye biri tuhaf bir rapor göndermiş! Raporda ürünün üretimiyle ilgili bir hata olmadığı yazıyor. Sanırsam benim ayaklarım büyüdü yada yürüdüğüm yollar değişti. Bende müşteri temsilcisi B**** hanımı aradım. Bana yardımcı olacağına sanki biriyle kavga etmiş hıncını benden alır gibi bir ses tonuyla ürünü görmeden rapor sonucuna göre gayet kaba konuştu! Bir daha Greyder mi? Asla.

Murat 486 Okunma

Cevaplar

  • Murat25 Eylül 2013

    Sorun hep aynı, kişiler farklı. Müşteri temsilcisi Bahar hanım; firmanız size göre kurumsal olabilir ama ayakkabıyı görmeden ( klasik firmamızı üretiminde hata yoktur yazısını görüp ) oturduğunuz yerden bilgili gibi konuşmayın. Umrumda değil sizin değiştireceğiniz ayakkabı sizin olsun. Hatta Antalya ışıklar mağazasını arayın ayakkabıyı size göndersin. Kargo parasını ben vereceğim. Diğer arkadaşların sorunları hep aynı. Çok komiksiniz:)) ÜRETİMİMİZDE HATA YOKTUR....

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön