01 Kasım 2016 #6829344

Greyder Ayakkabı'da Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

İstanbul Starcity AVM'den sezon da 200 TL verip aldığım yazlık ayakkabılar boyası soyuldu ve sağ ayakkabı yandan açıldı. Biz de normal olarak değişim talep ettik. Biz arayıp değişim beklerken kullanıcı hatası dendi. Sağ ayak ile sol ayağı aynı kişi kullanırken 2 side yırtılması gerekmez mi. Ayakkabıyla top oynamadık sonuçta. Bu ayakkabı maksimum 20 kez giyilmiştir ve Greyder Ayakkabı müşterilerini suçlamayı bırakmalı. Müşteri memnuniyeti ve müşteriye verilen değer koskocaman 0 olan bir marka. Ayakkabıyı satarken mükemmel derisi vs. diye övüyorlar ama derisi yırtılıyor ve soyuluyor.

Tolga 1.089 Okunma

Cevaplar

  • Tolga01 Kasım 2016

    Oncelikle geri dönüş sagladiginiz için teşekkür ederim. Hala kullanım hatası demeniz hiç mantikli değil. Biz memnuniyetsizligimizi bildirdik ve sizde hatalisi oldugumuzu bildirdiniz. teşekkürler greyder 1 müşteri kaybettiniz.

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 01.11.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön