18 Ocak 2017
Yorum Yap
#7551742

Greyder Ayakkabı Su Geçirmez Bot Sorunu!

Boyner'den Greyder Sympatex 1082 kodlu waterproof özellikli Botunu aldım. Boyner'de 6 ay, Greyder'de 1 sene garantili olan, kasım 2016' da alıp, kutusuyla duran ayakkabıyı toplam 3 gün kuru havada denedim. Bu 3 günde bot sanki ayağımda yok, yalın ayak geziyor hissi ile ayaklarım üşüdü. 30-40 TL'lik market ayakkabılarının koruyuculuğunu 300 TL'lik su geçirmez bot sağlayamadı. 1/1/17'de 1'e 1 değişim ya da iade talebime karşı Boyner incelemeye aldı. Sonuç üretim kusuru yoktur diye geri geldi. Botu teslim almadan Greyder'e tekrar gönderdim. 08507440777 Greyder (Kavsan Ayakkabı) çağrı merkezini aradığımda M*** Hanım botun tekrar ret cevabı ile Boyner'e geri gönderileceğini belirtti. Demek ki neymiş; Boyner ve Greyder gibi büyük mağazalara güvenip dünya para ödememek lazım ki mallarının arkasında duramayan ben sattım oldu bitti mantığında firmalar. Kınıyorum.

Ayhan Ayhan 1.703 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan07 Şubat 2017

  Sitede Greyder şikayetlerine ve sonuçlara bakınca tek olmadığımı görüyorum. Ve üzülerek söylüyorum. Kavsan Ayakkabı gibi köklü bir firma, Greyder gibi bir marka Adi Çin malı ayakkabılardan kat be kat üstün olmalı iken ilgisiz müşteri temsilcileri, alakasız sebeplerle (% 100 su geçirmez ve rüzgar geçirmez özellikteki bota soğuk geçirir soğuk tutabilir, buna garanti vermiyoruz diyorsa) 2 kez incelemeye giden 1082 kodlu kışlık botu red olarak mağazaya yolluyorsa benim için Greyder bitmiştir. Gerisi yeni pişman olacaklara geçmiş olsun demektir.

 • Ayhan26 Ocak 2017

  Değerli Şikayet Var ve Greyder Kullanıcıları; Sonuç beklemekten sıkılıp 08***77 numaralı çağrı merkezini aradığımda Temsilci İsmail bey 01082 SympaTex City Outdoor erkek botun Outdoor olmasının soğuk geçirmeyeceği anlamına gelmez dedi ve net cevapları ilk incelemedeki gibi üretim hatası olmadığı imiş. Yani ikinci kez incelemeye gerek yok zira grayderden kışlık bot alıyorsanız yazlık şartlarda kullanmak için alın diyor. Çünkü kalite (sizlik!) politikalarını bilmeden aldık. 40 yıldır çeşitli firmalardan ayakkabı giyerim ilk kez ayaklarım üşüdü. Kullanım hatası olmasın diye Grayderin botunun içine keçe koyup üzerine poşet sarmak lazım soğuk geçirmemesi için. Grayderin sitesine girip arama moduna 1082 yazınca botlarını öyle övmüşler ki; taban ve deri ağır kış şartlarına dayanır, %100 su ve rüzgar geçirmez, çevresel deformasyonlara yüksek dayanıklı. inanmayın... kullanan biri olarak söylüyorum. aralık ayında 3 gün giymek yetti. kış botu değil. Diğer ürünlerini bilmem 1082 bot vaat ettiği şeyleri gerçekleştirmiyor. Müşteri Memnuniyetim sıfırdır.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi26 Ocak 2017

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 26.01.2017 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

 • Ayhan25 Ocak 2017

  Greyder Müşteri Hizmetleri yorumunda bulunduğu gibi şahsımla iletişime geçip bilgi aktarmamıştır. Herhangi bir şekilde çözüm sağlamamıştır. Kış geçiyor, ben botum ellerinde bekliyorum. Şikayetvar takipcilerine duyurulur.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi19 Ocak 2017

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 18.01.2017 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler