01 Nisan 2013 #1718155

Greyder Ayakkabı Mağduriyet!

14/10/2012 tarihinde malatya AVM Boyner mağazasından kızıma 209.90 TL ye Greyder marka bir bot aldım.Kısa sürede dış görünüm olarak aşırı derecede deformasyon oldu yani kısacası eskidi. Aralık ayında Bunu mağaza yetkililerine gösterdiğimde haklı olduğumu ,ürünü hemen yetkili firmaya göndereceklerini söylediler. oradan gelen red cevabı üzerine ben Tüketici Hakları Hakem Heyetine müracaat ettim.


Bu arada Mağazaya Greyder Firmasının Bölge Müdürleri U. Bey'in geldiği ve bot kendisine gösterildiğinde, Benim THH şikayetimi geri çekmemi ve gereğinin yapılacağı söylenmişti.Bunun üzerine ben 21/02/2013 tarihinde şikayetimi geri aldım.Bot tekrar firmaya gönderildi.botu ütüleyip geri gönderdiler.

Nevin 221 Okunma

Cevaplar

  • Nevin09 Nisan 2013

    Ben şu anda tüketici haklarına tekrar müracaat edemiyorum.Nedeni İse göndermiş olduğum bot sıcak kalıpla ütülenmiş olduğundandır.Benim kızım bu kışı o botu giyinmeden geçirdi.Beni her şekilde mağdur ettiler.ve hala iade almamakta direnmektedirler.Ben botu kendilerine geri gönderip hediye etmek istiyorum.Bu kadar ürününe ve müşterisine sahip çıkmayan bir firma görmedim.çok üzgünüm.Bu süreçte maddi ve manevi olarak çok yıprandım.Anlayış bekliyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön