16 Haziran 2016
Yorum Yap
#5729479

Greyder Ayakkabı Kusurlu Ürün Kusurlu Personel!

Daha önceleri ürünlerinden memnun olduğum Greyder markasının gerçek yüzünü gördüm. 1 ay kadar önce 100 TL üzerinde bir ücretle terlik satın aldım. Ancak terlik ayaklarımı boya içinde bıraktığı gibi yıkamak için koyduğum banyo küvetini de boyadı. Aldığım mağaza ve greyderin telefon hattı, 35 senedir hiç duymadığım, gerçek deri olduğu için bu şekilde kaliteli o yüzden yorumuna ek olarak, alkol ile silerseniz geçer diyor.


Boyasının insan tenine ne zarar verdiği belli olmayan ürün için, boyar ise kalitelidir demesi de ayrı bir durum. Benden çözüm olarak, ürünü mağazaya oradan inceleme için merkezlerine göndermemi ve bunun da 21 iş günü yani 40-45 normal gün süreceğini söylemektedir. Bu da yaz ayında kullanmak üzere aldığım terliği yazın yarısında kullanmamam demek. Greyder markasına güvenerek 30-40 TL edecek ürüne 100 TL üzeri bir rakam ödedim.

Cem 513 Okunma

Cevaplar

 • Cem30 Eylül 2016

  Mağazada firmada aşırı ilgisiz dönüş yaptık dediklerine inanmayın

 • Cem28 Haziran 2016

  Greyder mağazalarından uzak durulmasını tavsiye ederim. Firma burada ulaşdım vs.. yazması göstermelik, arayan soran, çözüm üreten malasef yok.

 • Cem24 Haziran 2016

  Şikayet sahibi olarak bana ne mail ne de telefon ile geri dönüş yapmadığınızı bildirmek isterim.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi24 Haziran 2016

  Değerli müşterimiz, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimizle 13.06.2016 tarihinde mail ile iletişime geçilmiştir. Greyder Müşteri İlişkileri Departmanı

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler