16 Mayıs 2018
#10448326

Greyder Ayakkabı Kısa Sürede Yanlardan Yırtıldı

20 yıldır Greyder müşterisiydim. Son aldığım 2 ayakkabı kısa sürede yanlardan yırtıldı. İzmir Point şubesinden Garantiye gönderdik geri döndüğünde ayakkabılar 1 numara küçülmüştü. İzmir'den Çorum'daki fabrikalarına kadar gittim fakat gene de müşteri memnuniyeti adına hiçbir şey yapmadılar. 20 yıllık sadakatim boşuna gitti.

Fatih Fatih 2.866 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Fatih16 Mayıs 2018

    Siz bana ne bilgisi aktardınız be. Ben aramızdaki 20 yıllık ilişki bitm3sin diye 4 aydır koşturuyorum. 20 yildir Greyder kullanıyorum ben. Hem kendim hem şirketim. Ben uğraştım siz uğraşmadınız. Çorum'a fabrikanıza kadar gittim durumu izah etmek ic8n. 2 tane kıçı kirik ayakkabi için değil. Aylık kazancım 100 bin tl benim. Ayakkabının pesinemi düşeceğim. Sadece uzun zamandır emek verdik. Giymedim başka ayakkabi ayağıma diyorum anlamiyormusunuz siz. B3n bu kadar emek vermisken siz bana bunu nasıl yapabiliyorsunuz. Hem de sizin hatanızdan dolayı. Ben naptim kardeşim garantiye ayakkabi gönderiyoruz. Küçülmüş halde geliyor. Nasıl giyeyim ben bu ayakkabıyı. Bid3 açıklama yaptık diyorsunuz. Yazıklar olsun size be.

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi16 Mayıs 2018

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 08.01.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları