11 Şubat
Yorum Yap
#11573057

Greyder Ayakkabı İade Ve Değişim Yapmadı!

Greyder Nata Vega ‘dan 10.02.2019 tarihinde hediye alınan ve değişim kartı olan ürünün büyük gelmesi sonucu 11.02.2019 tarihinde saat 18.40 mağazaya gidip bir numara küçük numara ile değiştirmek istedim, ellerinde olmadığını başka mağazadan isteyeceklerini ürün geldiğinde beni arayacaklarını söylediler.


Tekrar saat 20.40’ta arayıp değiştiremeyeceklerini kendim başka mağazaya gidip istersem oradan değiştirebileceğimi bende gidemeyeceğimi, kendilerinin başka mağazadan isteyemeyeceklerini söylediler, bu durum üzerine iade etmek istediğimi söylediğimde böyle bir şansım olmadığını iade prosedürlerinin olmadığını ifade ettiler. Ürünün iadesini talep ediyorum ve gerekli bilgilendirmenin tarafıma yapılmasını istiyorum.

Sercan Sercan 505 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Sercan12 Şubat

  Arayan vatandaşa diyorum ki hediye alınmış bir ürün ne yapayım çöpe mi atayım büyük geldi diyorum adam sizin tercihiniz atın diyor şaka gibi ayıp ayıp.

 • Sercan12 Şubat

  Telefonla aktarılan bilgi yetersiz ayıp size Greyder tüketici haklarının 6502/11 maddesi gereğince iade alınamıyormuş arayan vatandaş bunu ifade edip duruyor ve burayada olayı çözmüş gibi yazıyor. Her şey satana kadar ürünün mağazadan çıkışına kadar demek ki sizin satış politikanız.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 12.02.2019 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi12 Şubat

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları