17 Eylül 2013 #2015559

Greyder Ayakkabı İade Talebi İle Gönderilen Üründen Haber Yok!

Greyder Ayakkabı'dan almış olduğumuz sandaleti 1 hafta giymeden tabanında ve üzerinde bazı atmalar meydana geldi. Daha 1 haftalık ayakkabıda böyle bir sorun yaşadığımız için ayakkabıyı iade için merkeze gönderdiler. Ancak sandalet tamir edilip geri gönderildi.


Biz iade edilmesi talebi ile tekrar merkeze gönderilmesini istedik. Ancak ne müşteri hizmetlerinden ne de mağazadan kimseye ulaşamıyoruz. Normalde iyi bir Greyder müşterisi olarak bu sorunun acilen çözülmesini ve sandaletin iadesini talep ediyorum. 1 haftada bu hale gelen sandaleti tamir dahi edilse ayak sağlığım açısından uygun bulmuyorum ve iadesini talep ediyorum.

Yasin 125 Okunma

Cevaplar

  • Yasin17 Eylül 2013

    Greyder'den aldığım sandaletin 5 gün giyildikten sonra derilerinin kopması sonucu iade talebi ile gönderdim, ancak bana tamir edilip geri gönderildi. İadesinin mümkün olmadığı iletildi. Ancak ben sadece 5 gün giydiğim bu ürünü kullanmak istemediğimi, ve iadesini talep ettiğimi belirtmeme rağmen, oralı bile olmadılar. Aradığım müşteri hizmetleri yetkilisi iade edilemeyeceği kararı verilmiştir diyip durdu. Başka hiç bir açıklama yok. Bu ürünü satarken 40 takla atan mağaza ise oralı bile değil. Bundan sonra Greyder'in yanından bile geçmeyeceğim. Tüm yakınlarıma, işyerindeki arkadaşlarıma, sosyal medyadaki arkadaşlarıma da uzak durmalarını söyleyeceğim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön