11 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı Hatalı Ürün

Malatya Park AVM mağazasından aldığım ayakkabının bağcığının geçtiği metal ilk giydiğim günde koptu. Mağazaya götürdüm garantiye gönderdiler ancak işlemin ne kadar süreceği konusunda bilgi vermediler. 12 gün oldu ürün hala incelemede. "Uzman"lar inceliyormuş. Basit bir metalin neyini bu kadar incelediklerini anlayamadım. Bir sürü para verdiğim ürünün 1. günden kopmasını mı şikayet etsem, basit bir metal kopmasının günlerce incelendiğini mi şikayet etsem yoksa mevsimi geçti ayakkabıyı artık giyemeyeceğimi mi şikayet etsem bilmiyorum. Müşteri hizmetleri de garanti süresinin 21 iş günü olduğunu bunu mağazaya sormam gerektiğini iletti. Ayrıca beklemem gerektiği konusunda da uyarıda bulundular. Markanın neresini tutsan elinde kalıyor. Bir daha kapısından bile geçmem.

Nazlı 550 Okunma

Cevaplar

 • Nazlı04 Kasım 2016

  4 Kasım 2016 tarihi itibari ile henüz ayakkabıma ulaşmış ya da bir bilgi almış değilim. Hayatından endişe ediyorum.

 • Nazlı21 Ekim 2016

  Bugün bir şey daha öğrendim, ben ayakkabıyı mağazaya 28 Eylül'de teslim ettim ancak kendileri 3 Ekim'de merkeze göndermişler bu nedenle 3 Kasım'a kadar süresi varmış. Ben böyle saçma şey duymadım.

 • Nazlı17 Ekim 2016

  Zaten şikayetimin sebebi 11.10.2016 tarihinde aktarmış olduğunuz bilginin yetersiz ve anlamsız olmasıydı. 17.10.2016 tarihi itibari ile ayakkabımın akıbeti ile ilgili hala olumlu bir bilgi almış değilim. Dediğim gibi artık mevsimi geçti. Bu tarihten sonra bilgi vermeniz de bir şeyi değiştirmez. Markanızdan alışveriş yapmamam gerektiği konusunu tecrübe etmiş oldum. Teşekkür ederim.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi11 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 11.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön