31 Ekim 2016 #6826668

Greyder Ayakkabı Hatalı Etiket, Yanlış Bilgi, Umursamazlık!

Viaport Pendik Greyder mağazasında beğendiğim bot 170 TL idi. İndirimde olduğu iletildi. Ürünün renginde kararsız kaldım. Ertesi gün Viaport Marin Tuzla Greyder mağazasında aynı ürünü almaya karar verdim ve etiket fiyatı 170 TL'ydi. Ürünü almak için kasaya geçtiğimde 200 TL olduğu söylendi. Müşteri hizmetleri hafta sonu çalışmadığından ertesi gün pazartesi sabah aradım ve durumu bu şekilde izah ettim. Telefonda bir süre beklettikten sonra, her iki mağaza için etiketleri düzelteceklerini ve Tuzla Viaport Marina'dan ürünü ayırdıklarını istediğim zaman 170 TL'den alabileceğimi ilettiler. Viaport Marina'ya gittiğimde konuyu bildiklerini ve ürünün satıldığını söylediler. Mağazanızın hatalı, ilgisiz ve umursamaz tavrı karşısında çok şaşkınım.

Bekir 846 Okunma

Cevaplar

  • Bekir31 Ekim 2016

    Aktardığınız bilgide hata yaptığınız ürünü ayırdığınızı ve mağazadan alabileceğimi söylediniz. Mağazanıza gittiğimde ürünün satıldığını kendilerine böyle bir bilginin verilmediğini söylediler. Çözümünüz bu mudur?

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 24.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön