26 Ekim 2016 #6788425

Greyder Ayakkabı Deri Çantada Açılma Oldu Kabul Etmiyor

Eylül ayında aldığım çanta daha ilk kullanımda derisinde açılma olduğu için, 20 gün sonra deride açılma şikayeti ile firmaya bayi tarafından gönderildi. 2 hafta sonra gerekli bakım yapılmıştır yazılı bir matbu ile aynı şekilde geri tarafıma iade edilmeye çalışılmıştır. Ürünü teslim almamakla birlikte, müşteri hizmetlerinin 0850744**no.lu telefonu arayarak durumunu bildirdiğimde; üründe hata olmadığı söylenmiş, durumu anlatmama rağmen bu üslupta ısrar etmişlerdir. Firma olarak kaliteli olarak bildiğimiz ve alışverişten çekinmediğimiz greyder' in senelerdir müşterisiyim. Ama müşteri memnuniyetinde bu kadar kalitesiz olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ürünün iadesini talep ediyorum. Alış veriş yapacaklara önemle duyurulur.

Kemal 37 Okunma

Cevaplar

  • Kemal26 Ekim 2016

    Yine dedigimiz yerdeyiz diyorsunuz. Bu benim kalitemi değil ama sizin kalitenizi dusurur. Tüketici hakem heyetinde yine karşılaşırız. Bu cevabı orayada verirsiniz. Ben giden paranın ve ya çantanın derdinden çok sizin ilgisiz ve kalitesiz yaklaşımınızdan da şikayetçiyim.

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 26.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön