03 Mayıs
#11920744

Greyder Ayakkabı Defolu Ürün Satıyor!

Greyder Ayakkabı hatalı ürün satıyor. Ekte fotoğrafını ve tamir formunu da paylaşacağım ayakkabıyı Maraş Piazza AVM'den 2019 Mart ayında eşime almıştık. Ayakkabının imalat hatası olduğunu giydiğinde fark ettik zira mağazada sağlam olan tekini giymişti. Değişimi için götürdüğümüzde mağazada kendiler de hatasını görerek tutanağa "Ayakkabının birinin tabanı diğerinden yüksek, kalıbı diğerinden farklı, dil uzunluğu farklı, bilek yüksekliği farklı" yazarak tamire gönderdiler. 1 ay sonra "sorunlu olan tamir edilip düzeltilmiştir" tutanağa yazıp göndermişler tabi biz artçı şok yaşadık zira ne tamiri yüzüne bile bakılmadan aynı şekilde gönderilmiş. Kardeşim! Numaraları aynı olan ayakkabıların birinin kalıbını büyük yapıyorsun, hatanı kabul edip iade almıyorsun., değişimini de yapmıyorsun. Tamirini de yapmadan gönderiyorsun?. Peki soruyorum size Bizim ne suçumuz var ki bizi mağdur ediyorsun? Kullanıcı hatası olsa belki anlarım da bu üretim hatasını anlamıyorum ben resmen enayi yerine konulduğumuzu düşünüyorum. Peki sayın yetkili! Siz bu yazıyı okuyunca ne düşündünüz acaba? Merak ediyorum. Mercekle bakın belki görürsünüz?

Selma Selma 416 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selma03 Mayıs

    Sayin yetkili. Bizimle alay mi ediyorsunuz siz?. Yukarıda gönderdiğim hatalı ürün mesajıma binaen inceleme gereği bile duymadan bana güya tamir ettik dediğiniz sahte tutanağınizin aynisini mail atmışsınız. Gönderdiğim ayakkabının fotoğrafları tamir edilip gönderildi dediğiniz ayakkabılar. Ben de dahil herkes görüyor, hiçbir şekilde dokunulmadan iade edildiğini. Bana ayrıntılı yazarmisiniz neresini tamir etmişsiniz biz körüz de göremiyoruz. Bu şekilde bırakacağımı mi sanıyorsunuz yani."hem suçlu hem güçlü "hesabı sizin yaptığınız. Tüketici hakem heyetinin kararını görünce bakalım ne yapacaksınız. Hakli olduğumu kanıtlayacağım ve burada da o kararı yayınlayacağım. Bizden aldığınız paranın mislini Hakem Heyeti'ne ödeyince belki müşterilere tavrınız değişir.

  • Selma03 Mayıs

    En kısa surede olumlu dönüşünüzü bekliyorum

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi03 Mayıs

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 03.05.2019 tarihinde e-posta ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler