20 Ocak
#11474741

Greyder Ayakkabı Çocuk Botu Garantiden Hala Dönmedi!

Greyder marka Kızım için satın almış olduğum 24 numara kırmızı 8k96050 kodlu bot 1 aylık kullanımda deri olan kısımları özellikle Boğaz kısmı beyazlaşmaya ve soyulmaya başladı Ürünü almış olduğum mağazaya garanti için gönderdim 03.01.2019 tarihinde. Kış bitti diye düşünüyorum. Ne yapmayı düşünüyorsunuz?

Bahattin Bahattin 533 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Bahattin30 Ocak

    Ayakkabıyı garantiye 03.01.2019 tarihinde Konya Novaland AVM içerisinde bulunan mağazanızdan garantiye gönderdim. Bugün 30.01.2019 tarih ve 19 iş günü gibi süre içerisinde tarafıma dönüş yapamayan, mağazaya sorduğumda da sisteme giriş yapamıyoruz diye cevap veriyorsunuz. Bu markadan ürün aldığım için pişman ettiniz. Kurumsal kimliğinize! ! Hiç yakışmadı. Bir daha sizden ürün almayı bırakın mağazalarınızın önünden bile geçmeyeceğim. Haklısınız sizden ürün alıp sizi meşgul ettiğimiz için çok özür dileriz. Bir daha asla sizi meşgul etmeyeceğiz! ! !

  • Bahattin21 Ocak

    Acil dönüş yapmanızı rica ederim yoksa bu gidişle Hakem Heyeti yolu görünecek bana

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi21 Ocak

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler