19 Haziran 2018
#10573728

Greyder Ayakkabı Ayıplı Ürün Ve Müşteri Temsilcisinin Tutumu!

Greyderin Giresun bayisinden tek seferde 5 tane farknumaralarda bot satın aldım. Aldığım botlardan 1 tanesi bayan botu ilk giyimde arka boğaz derisi dikiş yerinden ayrıldı. Bende ürünün ilk giyimde böyle bir ayıbının olmasından dolayı iade ettim ve değişimini talep ettim. Bayi botu fabrikaya gönderdi. Greyder fabrikası ürünü tamir edip geri göndermiş. Ben değişim istediğimi ve ürünü almayacağımı beyan ederek geri gönderdim. Bu süreç yaklaşık 2 aydır devam ediyor. Bugün 19.06.2018 günü 0850 744 0777 numaralı telefondan soyadını beyan etmeyen ve telefonda çözüm odaklı olmak yerine problem odaklı davranan isminin İ*** olduğunu beyan eder. Başka bir yetkili ile görüşmek isteğimizi geri çevirir. Tekrar aradığımda yine İ** çıkar ve ürünü değiştirmeyeceklerini, telefona da kendinden başka kimsenin bakmayacağını söyler.

Okan Okan 603 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Okan27 Aralık 2018

  Maalesef ayıplı ürününüz elimizde patladı. Bu zamana kadar ne arayan ne de değişim yapan oldu. Sanırım bundan sonra 4 kişilik bir çekirdek aile ve etrafında bundan haberdar olan bir sürü müşteri kaybetmiş oldunuz. Ama size son bir şans daha değişimi yapın, aramızdaki buzlar erisin.

 • Okan21 Haziran 2018

  Hala beni aradıklarını söylüyorlar. Ancak beni arayan olmadı. Belirtilen tarihte ben şikayetimi iletmek için aradım. Ürün ile ilgili ve de müşteri temsilcisi ismail ile ilgili problem çözülmüş değildir. Ben ilk giyimde dikişlerinden ayrılan yırtılan bu botu kesinlikle almayacağım. Ya ücretimi geri verin ya da yerine ücretim karşılığında başka bir ürününüzü almamı sağlayın.

 • Okan19 Haziran 2018

  Greyder Ayakkabı Temsilcisi Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 19.06.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri Beni aramadıkları, sorunumu çözmedikleri halde bu cevabı vermişler. Koskoca Greyder de yanıltıcı, yalan cevap veriyorsa söylenecek bir şey bulamıyorum. Beni greyderden kimse aramadı.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi19 Haziran 2018

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 19.06.2018 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler