15 Temmuz 2016

Greyder Ayakkabı Ayıplı Ürün

Greyder Ayakkabı'nın 12 Temmuz 2015 tarihinde Bayrampaşa Forum İstanbul mağazasından parmak arası terlik aldım. Yaklaşık 8 gün sonra terliğin sol tarafı kendiliğinden herhangi zorlama ve sıvıya sokmadan derisinde yıpranma ve genişleme oldu. Müşteri hizmetlerine bilgisini verdim ve dönüş yapan olmadı. Terliği o günden sonra kullanmadım bol olduğu için. Garantisi bitmeden 29 Haziran'da servise göndermek amacıyla mağazaya bıraktım.


3 gün önce dönüş yaptılar ürününüz hazır herhangi bir üründe ikisi arasında değişiklik yoktur dediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum benim ürünüm 1 hafta kullanmayla bu hale nasıl gelir biri farklı diğeri farklı. Mağaza müdürüyle yazışıyorlar. Mağaza müdürü de şahsi fikri olarak üründe hata olduğunu ve müşteriyle ilgili olmadığını tarafıma ve müşteri hizmetlerine belirtiyor. Müşteri hizmetleri bizim yapabileceğimiz bir şey yok o zaman getirseydiniz dediler. Takdir sizin.

Ahmet 208 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet15 Temmuz 2016

  Sayın GREYDER Herhangi tarafıma bilgilendirme yapılmamış ve buradaki ilgi alakanızı ürününüz hakkında da gerçekleştirseniz ve tarafıma yetkili tarafından dönüş yapılsa memnun olacağım Saygılarımla Mağdur Müşteri

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Değerli Müşterimiz, Ses kaydı talebiniz ile ilgili 15.07.2016 tarihinde yapmış olduğunuz görüşmemize istinaden detaylı bilgilendirme tarafınıza sağlanmıştır. Saygılarımızla, İyi Günler Dileriz.

 • Ahmet15 Temmuz 2016

  Değerlendirmenize saygım sonsuz ama konuşma kayıtlarımızı dınleyelım dedıgımızde İsmail Beye; savcılıkdan izin alın gelin demesi sizce nasıl değerlendirmedir.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi15 Temmuz 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 15.07.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön