Greyder Ayakkabı Ayakkabıda Giyilemez Vaziyette Aşırı Koku

Saniye Saniye21 Şubat 16:17

25.12.2019 tarihinde Maltepe Piazza Avm mağazasından almış olduğumuz ürün 2 gün kullanıldıktan sonra aşırı koku nedeniyle giyilememiş.  Kapalı balkonda 1 hafta havalandırmaya bırakılmıştır. Sonrasında tekrar giyilince aynı koku yine devam ettiğinden. Ayakkabı giyilemez vaziyette mağazaya götürülerek ürün incelemeye gönderilmiştir.

 İnceleme sonrası üründe herhangi bir şey tespit edilmediğinden bize verilmek istenmiş tarafımızca ikinci kez incelemeye gönderilmiştir. İkinci inceleme sonrasında da aynı cevap verilmiştir.

Müşteri hizmetlerinden konuyla ilgili ayağımızdaki asit oranı fazlaymış da ondanmış gibi bir yorum yapıldı. Ayakkabınız ayıplı mal niteliğindedir. 

Bununla ilgili gerekirse Tüketici Hakları'na şikayette bulunacağım. Gerekli değişikliğin yapılmasını bekliyorum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Saniye 1 ay önce

Konu ile ilgili olarak firma kesinlikle benimle iletişime geçmemiştir. Ben firmanın müşteri ilişkilerini arayıp ayrıca şikayet bildirdim. Ne arayan ne de soran var bununla ilgili olarak. Ürün hala Piazza Avm Mağazasında ve bununla ilgili olarak iade talep bulunmaktadır. Aksi halde ayıplı mal olarak Tüketici Hakları Mahkemesine gideceğim.

Greyder Ayakkabı Logo Greyder Ayakkabı 21 Şubat 16:31

Değerli müşterimiz; İletmiş olduğunuz bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 20.02.2020 tarihinde telefon ile iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler