26 Ekim 2016 #6787465

Greyder Ayakkabı Ayağımı Vurdu!

Bakırköy şubenizdeki mağazanızda bir ayakkabı beğendim. Fakat benim beğendiğim rengi yoktu. Satış temsilcisi arkadaş bana farklı bir rengini denememi eğer olursa aynı modelin istediğim rengini evime kargolayacağını iletti. Ayakkabının 43 numarasını denediğimde sorun olmadı. Kahverengi olanının evime kargolanmasını istedim. Ayakkabı evime geldiğinde ayakkabının sol teki ayağımı vuruyordu. Aldığım yere götürdüğümde incelemeye göndereceklerini söylediler (klasik). İncelemeden geldiğinde olumsuz dönüş olduğunu ve bir şey yapamayacaklarını söyledi oradaki müşteri temsilcisi beyefendi. (Ama satmadan önce ayakkabıyla ilgili sorun çıkması durumunda yardımcı olacaklarını söyleyen arkadaş bu!)
Daha sonra ben bu ayakkabıyı giyemiyorum ne yapayım? Çöpe mi atıyım dediğimde takdir sizindir gibi bir cevap aldım. Ayakkabıyı şu an başkasına verdim ve bu şikayetimi de sosyal medyada da dile getireceğim.

Recep 593 Okunma

Cevaplar

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 27.09.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön