Greyder Ayakkabı Waterprof Hayal Kırıklığı Yarattı.

Mehmet P. |

10 ay önce aldığım Waterprof botum bir kış giydim ve yaz gelmesi ile dolaba kaldırdım bu sene ekim başında 2 gün kullandım ve botum da açılma oldu. Firmanın verdiği garantiye güvenerek götürdüm ancak kullanıcı hatası dediler ve hiçbir işlem yapmadan iade ettiler. Greyder gibi öncü bir firmanın bu kadar ilgisiz olması gerçekten şaşırtıcı. Son alışverişim olacak ve çevremde ki herkesi uyaracağım. Ulaşabildiğim tüm sosyal mecralarda paylaşacağım. Kimseyi mağdur etmeye hakları yok. Waterprof gerçekten de profmuş her yerden su alabilen bir prof!

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Deri - Kumaş vb. Malzeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet P.
  18 Ekim
  17:10

  Bir de incelenmesi için geri götürdüğümde 1 adet daha ayakkabı aldım almaz olaydım. 260 TL para ver o da çorabını boyasın sapsarı yapsın. Greyder kaliteyi düşürmüş. Bir daha mı tövbe. Herkes şikayetçi zaten

 • Mehmet P.
  18 Ekim
  17:06

  Bilgi falan verdikleri yok hatalarını kabul etmeyip zeytinyağı gibi üste çıkmak için arıyorlar. Her yerde yayacağım şikayetimi.

 • 18 Ekim
  16:59

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 18.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Greyder Müşteri İlişkileri

 • 17 Ekim
  13:48

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle en kısa süre içerisinde iletişime geçilecektir.

  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri