14 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı Ürünümü 2 Aydır Teslim Alamadım.

Kalitesine ve hizmetine güvenerek bu markadan 13 Ağustos 2016 tarihinde bir çanta aldım. Çantanın üç gün sonra sapı koptu ve garantisi olduğu için fabrikaya göndermek üzere İzmir Karşıyaka Çarşı mağazasına 19 Ağustos'ta teslim ettim. 21 iş günü içinde çantanın yapılacağını, aksi takdirde yenisinin teslim edileceğini beni bilgilendireceklerini söylediler. Bu süreç boyunca hiçbir yetkili tarafından bilgilendirilmedim. Verdikleri süre dolmasına rağmen fabrikadan bilgi gelmediğini öne sürerek sürekli ertelendim.

4 Ekim tarihine kadar hiçbir şekilde mağaza çalışanlarından geçerli bir bilgi alamadım. Hususi olarak mağazaya birkaç defa gitmeme rağmen aldığım çantanın aynı renginin onlarda olmaması dolayısıyla hiçbir çözüm üretmeksizin, kaba bir üslupla böyle ismine güvenilen bir markaya yakışmayan tavırlarla karşılandım. Son derece üzgün ve mağdurum. Hala satın aldığım çantayı teslim alamadım.

Miray 527 Okunma

Cevaplar

 • Miray18 Ekim 2016

  Bu firmanın bu kadar kötü müşteri hizmetleri olduğunu bilseydim bir liralık ürün bile almazdım. Bilgilendirdik bilgilendirdik diyerek kimi kandırıyorsunuz aranıp sorulmayan beni mi yoksa şikayet gelmiş mi diye bu siteyi ziyaret edenleri mi? 17 Ekim tarihinde ve bugüne kadar hiçbir tarihte sizin firmanız tarafından aranmadım! Sizin gibi çanta satan onlarca firma varken ve üstelik daha ucuzuna ulaşabilecekken sizin adınıza güvenerek sizden alışveriş yapmıştım. Ne garantisinin ne de sözünün arkasında duran bir firmasınız. Müşteriyi hem yalancı konumuna düşürüyor hem de parasıyla rezil ediyorsunuz. Bir daha asla bu firmayı tercih etmeyeceğim. Yazıklar olsun.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz bildiriminiz tekrar incelenmiş olup tarafınıza 17.10.2016 tarihinde tekrar bilgilendirme sağlanmıştır. Bilgilerinize Sunar, İyi Günler Dileriz.

 • Miray17 Ekim 2016

  Sayın müşteri hizmetleri, iletişime geçilmedi ben hususi firmanızı tekrar aradım iletişim kurmaya çalıştım. Bu sefer de aldığım çantanın aynı renginden kalmadığı, farklı bir renk ya da farklı bir ürün alabileceğim söylendi. Ben para verip istediğim ürünü almış ve ilk kullanışta mağdur olmuş biriyim. İstemediğim bir renk veya ürün almak zorunda mıyım. Niçin müşterinin istekleri önemsenmiyor? Ben sizin firmanızdan mecburiyetten başka bir renk çanta veya ürün satın almış olmak istemiyorum. Aynı renk aynı model çantayı tahsis edemeyecekseniz para iadesi istiyorum. Başka bir ürününüzü beğenmedim ve mecbur tutulmak istemiyorum. Resmen paramla istemediğim bir ürün satmış oluyorsunuz bana.

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi17 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 10.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön