Greyder Ayakkabı Ürün İadesi..

Elif Ekin T. |

17.1.2016 tarihinde almış olduğum ayakkabının üst kısımdan sıkması nedeniyle mağaza tarafından sıcak kalıba girdi, geri geldiğinde aynı sıkıntı devam etmekte ve ayağım su toplamaktaydı, mağazaya iade talebi ile fabrikaya gönderilmek üzere teslim ettim fakat fabrikanın bana söylediği kalıp hatası yok ayakkabıyı mağazada deneyip almışız hata bizimmiş yani ürünü almamız söylendi kısaca.

Giyinemediğim bir ayakkabıyı ne yapacağımı sorduğumda, yapacak bir şey olmadığını kalıp hatası olmadığı tekrarlanıp durdu, ben giyinemediğim bir ayakkabı için 170 TL'yi neden sokağa atayım?

Greyder kaliteli deyip aldık şimdiye kadar hiç böyle bir sıkıntı ile karşılaşmadım şimdi ayağımın anatomik yapısı bozuk oldu, müşteri hizmetlerinin bana söylediği yanıt bu. Ben bu ürünü iade etmek istiyorum çünkü giyinemiyorum...

Etiketler :

Bayi Kusurlu-Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  16:41

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır.Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada musterihizmetleri@greyder.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri