Greyder Ayakkabı Ürün Hatası!

İsmail Serhat V. |

Ordu ili merkezinde bulunan Greyder Ayakkabı mağazasından 17.02.2016 tarihinde vcn20160**01581 belge numarası ile kayıtlı fatura ile satın almış olduğum 5**9081 hizmet kodlu ürün (Çanta) 1 hafta kullanım sonrasında soyulmalar meydana gelmesinden ötürü ilgili mağazaya şikayet bildirilerek faturası ile bildirilmiş ve değişimin yapılması veya ücretin iadesi talep edilmiştir.

Ancak yetkili merkeze gönderilerek 1 ay sonra çanta kenarları alakasız bir boya ile boyanarak geri gönderilmiş. Greyder mağazasından alındığı halde ürünün imitasyon olduğu ve bu nedenle garanti kapsamına girilmediği ifade edilerek hiçbir şey yapılamayacağı tarafıma belirtilmiştir. Ürüne sahip çıkmayıp mağduriyetimin gidermedikleri için şikayette bulunarak gereğinin ilgili kişilere ulaştırılmasını rica ederim.

Etiketler :

Deri - Kumaş vb. Malzeme Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  13:53

  Değerli müşterimiz;

  İletmiş olduğu bildirim tarafımıza ulaşmıştır.Dilerseniz bize her türlü görüş, öneri, istek ve sorularınız için 0850 744 0 777 nolu çağrı merkezi numaramızdan yada musterihizmetleri@greyder.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla,

  Greyder Müşteri İlişkileri