23 Eylül 2016

Greyder Ayakkabı Su Geçirmez Bota Kullanıcı Hatası Dedi.

Bir önceki yazımda biraz bahsettim. 1074 no.lu su geçirmez bot 1 ay sonra su almaya başladı. Ben ayaklarım terliyor zannettim. Neyse garantiye gönderdim ve kullanıcı hatası kusursuz üretilmiştir diye yazı geldi. Nasıl 3 aylık bot su alabiliyor ve kullanıcı hatası oluyor? İnsanları saf yerine koyuyorlar bu şikayetimi Facebook ve Twitter adresimde yayacağım ve etrafımda ki insanların bu ürünlerden almasını engelleyeceğim. Sonuçta ise gittiğimizde bu botu giymiyoruz, bir akşam bir sabah. Yani sonra kullanıcı hatası. Kendi hatanızı müşteriye atamazsınız. Bu insanları yanıltmaktır.

Lütfen bu sorunumu en kısa zamanda çözülebilir, bir de satış danışmanı bana isterseniz tüketici haklarına gidebilirsiniz diye konuşuyor. Sanki ben bilmiyorum, nereye gidip gitmeyeceğimi. Böyle köklü bir firmadan hiç beklemeyeceğim bir şeyle karşılaştım. Yazık bir daha greyder dediklerinde 10 metre uzak duracağım.

Enes 598 Okunma

Cevaplar

  • Greyder Ayakkabı Temsilcisi23 Eylül 2016

    Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 23.09.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön