27 Ekim 2016

Greyder Ayakkabı İade Almıyorlar!

Kayseri Forum AVM Greyder mağazasından 20.10.2016 tarihinde hediye bir ürün aldım fakat hediye aldığım kişi ürünü beğenmedi ve değiştirmek için 26.10.2016 tarihinde mağazaya gittik fakat beğendiğimiz bir ürün bulamadık ve ürünü iade etmek istediğimizi söyledik. Mağaza müdürü S.. Ö. Beyefendi benim aldığım tarihi bilmeden ancak yedi gün olmadıysa iade edebilirsiniz dedi ve arkasından diğer çalışan beyefendi onu uyarınca altı gün olduğuna dair bu sefer indirimli aldığınız ürün outlet ürün olarak geçer outlet ürünlerde iade yapılamaz diyerek kendisini kurtarmaya çalıştı. (ne benim aldığım ürün otlet ne de mağaza outlet) bu duruma ait mağaza müdürünün davranışıyla ilgili mağaza da çekilmiş çok güzel bir video var elimde bunu da Youtube.com'a yükleyeyim de malum insanlar alışveriş yaparken geri döndüklerinde neyle karşılaşacaklarını görsünler.

Ahmet 602 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet 31 Ekim 2016

  Beni tarafınızdan kimse arayıp bilgi vermedi

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Konu ile ilgili olarak 27.10.2016 "09:55" tarihinde tarafınız ile detaylı görüşme sağlanmış olup bilgi verilmiştir. Saygılarımızla, İyi Günler Dileriz.

 • Ahmet 27 Ekim 2016

  gerçekten burada ki şikayet sil butonuna basmayı çok istiyorum

 • Greyder Ayakkabı Temsilcisi27 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz; İletmiş olduğu bildirim tarafımızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sizlerle konu ile ilgili 27.10.2016 tarihinde iletişime geçilerek bilgi aktarılmıştır. Saygılarımızla, Greyder Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön